Vnútorný poriadoklogo Infovek

Pedagógovia školy sa snažia zapojiť žiakov do rôznorodých projektov, ktoré sú prístupné pre vekovú kategóriu 6 až 15 ročných. Zameranie týchto projektov je poväčšine výtvarného, literárneho a počítačového charakteru.  Do všetkých projektov sa zapájame vďaka celoslovenskému projektu INFOVEK a na niektoré práce našich žiakov môžete nahliadnuť aj na stránke našej školy v časti žiacke práce.

Ďalšie projekty, do ktorých sa žiaci zapájajú :

Internetový školský časopis,                                                     Matematika okolo nás,

Týždeň  globálneho vzdelávania,

....